Nasi Eksperci

Zadaj pytanie naszym Ekspertom - kliknij tu: kontakt


Robert Kuc, redaktor wydawniczy Wydawnictwa Klett
Absolwent filologii angielskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowego studium zarządzania. Swoją karierę rozpoczął jako wykładowca języka angielskiego w katedrze filologii hiszpańskiej na UAM. Od 1990 jest związany zawodowo z Wydawnictwem Klett. Obecnie pełni funkcję dyrektora wydawniczego.
Wojciech Wiecki
Ukończył Uniwersytet im. A. Mickiewicza. Pracuje w jednym z poznańskich liceów ogólnokształcących, jest doradcą metodycznym w poznańskim w ODN-ie. W 2006 roku został wybrany przez czytelników Głosu Wielkopolskiego „Belfrem roku”. Jego pasją są podróże i żeglowanie. Razem z uczniami przepłynął Atlantyk i żeglował po Karaibach. Jest autorem podręcznika „Geografia XXI wieku”.
Ewa Szelecka
Nauczycielka matematyki z wykształcenia i zamiłowania, uczy od 25 lat. Swoją pasją zaraziła już wielu olimpijczyków i zwycięzców konkursów matematycznych. Jest autorką podręcznika „Matematyka z klasą”.

Lucyna Klama
Nauczycielka matematyki, której pasją jest praca z dziećmi i zgłębianie wiedzy o tym jakie są ich potrzeby edukacyjne. W tym celu ukończyła, poza matematyką, oligofrenopedagogikę na studiach podyplomowych. Jest autorką podręcznika „Matematyka z klasą”.


Ewa Frąckowiak
Jest nauczycielką dyplomowaną z 25-letnim stażem i egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Uczy biologii i przyrody. Przez wiele lat pracowała jako doradca metodyczny w poznańskim Ośrodku Doskonalenia Zawodowego. Jest autorką podręcznika „Przyroda z klasą”.